Google KPIs (8.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Created
jv: Digawé

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: About
jv: Ngenani
