Google KPIs (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: View
hr: Pregled

en: Created
hr: Stvoreno

en: Authored by
hr: Autor

en: About
hr: Opis
