Google KPIs (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Name
tr: İsim

en: View
tr: Görüntüle

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Authored by
tr: Yazan

en: Start date
tr: Başlangıç Tarihi

en: End date
tr: Bitiş tarihi

en: Changed
tr: Değişti

en: About
tr: Hakkında

en: Publishing status
tr: Yayımlanma durumu

en: Application name
tr: Uygulama adı
