Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Name
es: Nombre

en: View
es: Ver

en: Created
es: Creado

en: Authored by
es: Escrito por

en: Start date
es: Fecha de inicio

en: End date
es: Fecha final

en: Changed
es: Modificado

en: About
es: Acerca de

en: Publishing status
es: Estado de publicación

en: Application name
es: Nombre de la aplicación
