Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Changed
he: השתנה

en: About
he: אודות

en: Publishing status
he: מפורסם
