Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (12 entries)

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Created
ru: Создано

en: Authored by
ru: Автор

en: Start date
ru: Дата начала

en: End date
ru: Дата окончания

en: Changed
ru: Изменение

en: About
ru: Информация

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Application name
ru: Название приложения

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
