Google KPIs (8.x-1.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Created
sk: Vytvorené

en: Authored by
sk: Autor

en: Start date
sk: Dátum od

en: End date
sk: Dátum do

en: Changed
sk: Zmenené

en: About
sk: Informácie o
