Google KPIs (8.x-1.3) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: View
uk: Перегляд

en: Created
uk: Створено

en: Authored by
uk: Автор

en: Start date
uk: Початкова дата

en: End date
uk: Кінцева дата

en: Changed
uk: Змінено

en: About
uk: Про модуль

en: Publishing status
uk: Стан публікації

en: Application name
uk: Назва програми

en: The time that the entity was created.
uk: Час створення сутності.

en: The time that the entity was last edited.
uk: Час останнього редагування сутності.
