Google KPIs (8.x-1.3) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: Created
sq: Krijuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: About
sq: Informacione
