Google KPIs (8.x-2.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Created
et: Loodud

en: Authored by
et: Autor

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Changed
et: Muudetud

en: About
et: Programmist

en: Publishing status
et: Avaldamise olek
