Google KPIs (8.x-2.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Changed
hu: Módosítva

en: About
hu: Leírás

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
