Google KPIs (8.x-2.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: About
km: អំពី
