Google KPIs (8.x-2.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Created
ro: Creat

en: Authored by
ro: Autor

en: Start date
ro: Data de început

en: End date
ro: Data de sfârșit

en: Changed
ro: Schimbat

en: About
ro: Despre

en: Publishing status
ro: Statusul publicării
