Google KPIs (8.x-2.1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Start date
az: Başlanğıc tarixi

en: End date
az: Son tarix

en: Changed
az: Dəyişdi

en: About
az: Haqqında

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
