Google KPIs (8.x-2.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Name
it: Nome

en: View
it: Visualizza

en: Created
it: Creato

en: Authored by
it: Creato da

en: Start date
it: Data iniziale

en: End date
it: Data finale

en: Changed
it: Modificato

en: About
it: Informazioni

en: Publishing status
it: Stato di pubblicazione
