Google KPIs (8.x-2.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: About
ku: دەربارە
