Google KPIs (8.x-2.2) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Created
be: Створана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Start date
be: Дата пачатку

en: End date
be: Дата заканчэння

en: About
be: Аб

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
