Google KPIs (8.x-2.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Created
gl: Creado

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start date
gl: Data de Inicio

en: End date
gl: Data de fin

en: Changed
gl: Cambiado

en: About
gl: Información
