Google KPIs (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Start date
kn: ಆರಂಭದ ದಿನಾಂಕ

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
