Google KPIs (8.x-2.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Created
ar: الإنشاء

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Start date
ar: تاريخ البداية.

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Changed
ar: تم التغير

en: About
ar: حول
