Google KPIs (8.x-2.2) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Name
el: Όνομα

en: View
el: Προβολή

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Start date
el: Ημερομηνία έναρξης

en: End date
el: Ημερομηνία λήξης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: About
el: Περί

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης
