Google KPIs (8.x-2.1) - en to sv translation catalogue (11 entries)

en: Name
sv: Namn

en: View
sv: Visa

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Start date
sv: Startdatum

en: End date
sv: Slutdatum

en: Changed
sv: Ändrad

en: About
sv: Om

en: Publishing status
sv: Status för publicering

en: The time that the entity was created.
sv: Tiden då objektet skapades.

en: The time that the entity was last edited.
sv: Tiden då objektet senast redigerades.
