Google Map Field (2.0.0) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Latitude
el: Γεωγραφικό Πλάτος

en: Longitude
el: Γεωγραφικό Μήκος

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Map
el: Χάρτης

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
