Google Map Field (2.0.3) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Preview
ar: معاينة

en: Clear
ar: مسح

en: Map
ar: خريطة

en: Field types
ar: أنواع الحقل
