Google Map Field (2.0.3) - en to es translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
es: Cancelar

en: Preview
es: Vista previa

en: API Key
es: Clave API

en: Latitude
es: Latitud

en: Longitude
es: Longitud

en: Google Maps API Key
es: Clave de API de Google Maps

en: Clear
es: Limpiar

en: Find
es: Buscar

en: Map
es: Mapa

en: Satellite
es: Satélite

en: Hybrid
es: Híbrido

en: Enable controls
es: Activar controles

en: Show controls
es: Mostrar controles

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Map Type
es: Tipo de mapa

en: Map Name
es: Nombre del Mapa

en: Google Map Field
es: Campo de Google Map
