Google Map Field (2.0.3) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Find
fa: پیدا کن

en: Map
fa: نقشه
