Google Map Field (2.0.3) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: API Key
lt: API raktas

en: Latitude
lt: Platuma

en: Longitude
lt: Ilguma

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
