Google Map Field (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Preview
gl: Vista previa

en: Longitude
gl: Lonxitude

en: Google Maps API Key
gl: Clave de API de Google Maps

en: Clear
gl: Limpar

en: Map
gl: Mapa
