Google Map Field (8.x-1.4) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
is: Hætta við

en: Preview
is: Forskoða

en: API Key
is: API Lykill

en: Clear
is: Hreinsa

en: Field types
is: Tegundir svæða
