Google Map Field (8.x-1.7) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Preview
gu: પૂર્વદર્શન

en: Latitude
gu: અક્ષાંશ

en: Longitude
gu: રેખાંશ

en: Map
gu: નકશો
