Google Map Field (8.x-1.9) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Preview
oc: Apercebut

en: Latitude
oc: Latitud

en: Longitude
oc: Longitud

en: Google Maps API Key
oc: Clau de la Google Maps API

en: Clear
oc: Escafar
