Google Map Field (8.x-1.14) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Preview
fi: Esikatselu

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Map
fi: Kartta

en: Field types
fi: Kenttätyypit
