Google Map Field (8.x-1.14) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Preview
pl: Podgląd

en: API Key
pl: Klucz API

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Find
pl: Znajdź

en: Map
pl: Mapa

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Field types
pl: Typy pól

en: Map Type
pl: Typ mapy

en: Map Width
pl: Szerokość mapy

en: Map Height
pl: Wysokość mapy
