Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Country
de: Land

en: Click here
de: Hier klicken

en: Google Map
de: Google Karte

en: Map
de: Karte

en: Satellite
de: Satellit

en: Terrain
de: Gelände

en: Field types
de: Feldtypen

en: Map Height
de: Kartenhöhe
