Place Autocomplete (8.x-1.0-rc1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Country
pl: Państwo

en: Click here
pl: Kliknij tutaj

en: Google Map
pl: Mapa Google

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Map
pl: Mapa

en: Satellite
pl: Satelitarne

en: Hybrid
pl: Hybrydowe

en: Zoom Level
pl: Poziom przybliżenia

en: Field types
pl: Typy pól

en: Map Width
pl: Szerokość mapy

en: Map Height
pl: Wysokość mapy
