Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Configuration
be: Налады

en: Schema
be: Схема

en: About
be: Аб

en: Web services
be: Вэб-службы
