Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: here
bg: Тук

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Labels
bg: Етикети

en: Web services
bg: Уеб услуги
