Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: here
bo: འདིར།

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Web services
bo: དྲ་རྒྱའི་ཞབས་ཞུ
