Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: here
et: siin

en: Configuration
et: Seadistus

en: Labels
et: Sildid

en: Binary
et: Binaarandmed

en: Schema
et: Skeem

en: About
et: Programmist

en: Web services
et: Veebiteenused
