Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: here
fa: اینجا

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Labels
fa: برچسب‌ها

en: Google
fa: گوگل

en: Binary
fa: باینری

en: About
fa: درباره

en: Web services
fa: سرویس‌های وب
