Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: here
gl: aquí

en: Configuration
gl: Configuración

en: About
gl: Información

en: Web services
gl: Servizos web
