Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: here
hu: ide

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Labels
hu: Feliratok

en: Binary
hu: Bináris

en: Schema
hu: Séma

en: Encoding
hu: Kódolás

en: About
hu: Leírás

en: Web services
hu: Webszolgáltatások

en: Add Topic
hu: Téma hozzáadása
