Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: here
it: qui

en: Configuration
it: Configurazione

en: Labels
it: Etichette

en: Binary
it: Binario

en: About
it: Informazioni

en: Web services
it: Web service
