Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: This action cannot be undone.
kn: ಈ ಕ್ರಿಯೆ ಶಾಶ್ವತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Labels
kn: ಲೇಬಲ್‌ಗಳು

en: Google
kn: ಗೂಗಲ್

en: Encoding
kn: ಎನ್ಕೋಡಿಂಗ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
