Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: here
lv: šeit

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Binary
lv: Binārais

en: About
lv: Par

en: Web services
lv: Web servisi
