Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: here
oc: aicí

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Labels
oc: Etiquetas

en: Schema
oc: Esquèma

en: About
oc: A prepaus

en: Web services
oc: Servicis Web

en: Project ID
oc: Id del projècte
