Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: here
pl: tutaj

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Labels
pl: Etykiety

en: Binary
pl: Binarny

en: Schema
pl: Schemat

en: Encoding
pl: Kodowanie

en: About
pl: O stronie

en: Web services
pl: Usługi web

en: Project ID
pl: ID projektu
