Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: here
pt: aqui

en: Configuration
pt: Configuração

en: Labels
pt: Rótulos

en: Binary
pt: Binário

en: Schema
pt: Esquema

en: About
pt: Sobre

en: Project ID
pt: ID do Projecto
