Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: here
ro: aici

en: Configuration
ro: Configurație

en: Labels
ro: Etichete

en: Binary
ro: Binar

en: About
ro: Despre

en: Web services
ro: Servicii web
