Google PubSub (1.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: here
ru: здесь

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Labels
ru: Метки

en: Binary
ru: Двоичный

en: Schema
ru: Схема

en: About
ru: Информация

en: Web services
ru: Веб-службы
